Ontmoetingsmoment Doodgewoon

Translate instructions

Our website has a translation option, which works on desktop computers and laptops. Follow the instruction below to translate the text:

1. Select the text you want to translate with your mouse or touchpad.

2. Choose ‘Vertalen’ with your mouse or touchpad.

3. Select the language you prefer.

4. You can read and/or listen to the translated text.

5. If a text is long, you cannot translate it all at once. Translate the text in sections instead.

Donderdag 27 november 2025 11:00 - 12:00 HMC Antoniushove

ontmoetingEr zijn momenten in het leven waarin je het prettig vindt om met anderen te praten die begrijpen wat jij doormaakt.

Daarom nodigen we je uit voor een ontmoetingsmoment voor palliatieve patiënten, een informele bijeenkomst waar je je gedachten, gevoelens en zorgen kunt delen met anderen die zich in dezelfde situatie bevinden. Naasten zijn hierbij ook van harte welkom.

Of je nu behoefte hebt aan een luisterend oor, een goed gesprek of gewoon stilte, we zijn er voor elkaar.

Wanneer?

Donderdag 27 november van 11.00 tot 12.00 uur

Voor wie?

Deze bijeenkomst is bedoeld voor palliatieve patiënten en hun naasten.
Wij hopen je te zien op 27 november!

Je kunt je op diverse manieren aanmelden

Liefst per email: infoplein.oncologie@haaglandenmc.nl
Per telefoon 088 979 4005 (maandag t/m donderdag)

logo informatieplein oncologieAdresgegevens van de locatie

HMC Antoniushove
Burg. Banninglaan 1
2262 BA Leidschendam

Het Informatieplein Oncologie is te vinden aan de buitenzijde van HMC Antoniushove, links naast de hoofdingang voorbij de apotheek.