Verpleegkundige vervolgopleidingen en medisch ondersteunende beroepsopleidingen
Ankers
Wil jij je als verpleegkundige specialiseren tot bijvoorbeeld intensive care verpleegkundige of kinderverpleegkundige? Of wil je starten met een beroepsopleiding zoals de opleiding tot operatieassistent of radiotherapeutisch laborant? In HMC hebben we verschillende CZO-erkende opleidingen. CZO staat voor College Zorgopleidingen. Het CZO houdt toezicht op de kwaliteit van zorgopleidingen in opleidingscentra.
Als professional in opleiding ben je in dienst van HMC. Tijdens deze periode leer je op je werkplek. Dit is het praktijkgerichte deel van je opleiding. Daarnaast haal je de theoretische kennis op bij een opleidingsinstituut. Als je een opleiding afrondt, krijg je een landelijk erkend diploma of certificaat. We hebben een brochure met alle CZO-erkende opleidingen die je binnen HMC kunt volgen.
Individuele leerroute
Je kunt naast deze opleidingen ook een individuele leerroute samenstellen die past bij jouw behoefte en die van HMC. Daarbij kun je dan gebruikmaken van EPA’s. EPA staat voor entrustable professional activity. De EPA’s zijn modules van je opleiding die je volgt op je werkplek. Met EPA’s kun je competenties, vaardigheden en een houding ontwikkelen die je nodig hebt voor jouw werk. Deze EPA’s komen trouwens ook terug in de algemene vervolgopleidingen en beroepsopleidingen die we aanbieden.
Meer weten? Neem contact op met ons via czo@haaglandenmc.nl. Kijk ook eens op onze Werken bij HMC-website voor vacatures voor Leren en Werken.
Weten wat er zoal mogelijk is op het gebied van vervolgopleidingen binnen HMC? Lees het verhaal van kinderverpleegkundigen Kim en Isabella.